STUDIJA

Architektūrinės studijos pirmieji žingsniai siekia 1993-iuosius. Besimokydami, arba ką tik baigę Vilniaus Gedimino technikos universitetą, Rolandas Liola, Arūnas Liola ir Tomas Grunskis susibūrė bendrai kūrybinei veiklai. 1995-aisiais, prisijungus Edgarui Neniškiui, susiformavo bendraminčių kolektyvas. Vėliau jis kito, tačiau vienijantis bendraminčių, o vėliau ir studijos bendrasavininkų branduolys – R.Liola, A.Liola, E.Neniškis – išliko.
Kūrybinės veiklos pradžioje dirbta prie nedidelės apimties architektūrinių objektų ir interjerų, tai ieškojimų ir eksperimentų laikas. Tuo metu bendradarbiauta ir įgyvendinta bendrų projektų su skulptoriumi Ignu Šimeliu. 1998-aisiais prie kolektyvo prisijungia Eugenijus Januškevičius. 2000-aisiais biuras persikelia ir įsirengia nuosavą studiją Vilniuje. 2002 įsteigiama UAB „Architektūros estetikos studija“. Plečiasi projektuojamų objektų spektras, privatūs namai, interjerai, rekreacinės paskirties pastatai, visuomeniniai, prekybiniai bei urbanistiniai projektai. 2002-2004 bendradarbiauta su Liutauru Nekrošiumi. Plečiasi projektuojamų objektų geografija – tai Latvija, Estija, Ukraina, Rusija, Vokietija, Juodkalnija. Sėkmingai dalyvaujama architektūriniuose konkursuose. Nuo 2007 keičiasi „Architektūros estetikos studija“ pavadinimas į jo trumpinį „ Arches“.
Į studijos kolektyvą sėkmingai įsijungė visas būrys jaunų, kūrybingų žmonių. Šiuo metu tai dinamiška ir kūrybinga architektūros studija.