Atsiveriantys unikalūs Vilniaus senamiesčio, upės slėnio, Šeškinės ozo kalvų vaizdai suponavo maksimalios horizontalios apžvalgos fasadų sprendinius. Pastarieji tampa unikaliu architektūriniu-inžineriniu kūriniu, kuris apsaugo pastatą nuo šalčio, vėjo, saulės ir kuria nuolat kintantį, nestatišką komplekso vaizdą.
Quadrum – tai verslo miestas, apjungiantis savyje sumažinto miesto modelio savybes: čia ir viešosios erdvės, kavinės bei restoranai, sporto ir verslo klubai, vaikų darželis, bankas, konferencijų centras, biurai, atvira meno galerija. Atskirose lauko ir vidaus erdvėse eksponuojami viešai prieinami žinomų menininkų – Ž. Kempino, I. Krunglevičiaus kūriniai.
Pastato viduje vadovaujamasi natūralumo nuostata, siekiant išnaudoti nepaslėptas konstrukcijas, inžinerines sistemas. Tai ne tik estetinė nuostata, bet ir pastato tvarumo garantas (eksponuojamos betonas tarnauja kaip energijos akumuliatorius, šalčio sijos ne tik šildo ir šaldo, bet ir veikia kaip šviestuvai, akustiniai elementai). Monochrominė paletė (betonas, pilkas aliuminis, metalas, kilimai) pagyvinama natūralaus ąžuolo akustinių plokščių sienomis – kontrastas, sukuriantis jaukumo įspūdį, savotiškai pratęsiantis išorėje suformuotą aukštųjų technologijų (angliškai – „high tech“) fasadų bei pušyno (medžio) derinio idėją.
Interjerui būdinga funkcionali estetika. Čia sąmoningai vengta dekoratyvumo, nes pagrindinė biuro vertybė – galimybė matyti nuostabius vaizdus: Vilniaus senamiestį, Neries slėnį. Erdvės formavimo idėja atitinka švaraus darbastalio filosofiją: aplinka neperkrauta, vyrauja monochrominiai tonai, minimalūs spalvų potėpiai.