2011 metų gruodžio 2 d. Kijeve (Ukraina) įvyko vienas iš svarbiausių Ukrainos architektūros ir interjero renginių „Interior goda 2011“ apdovanojimų vakaras. Tai kasmetis renginys, kuriame pristatomos naujausios interjero tendencijos, išrenkami geriausi Ukrainos architektų sukurti interjerai.

Žinomi architektai veda meistriškumo pamokas, pristato savo kūrybą.Organizatoriai (architektūros klubas „Archidom“ ir žurnalas „Dom i interior“) neapsiriboja vien tik šiuo renginiu, nuolat bendradarbiauja su Ukrainos ir užsienio šalių architektais, pristato jų kūrybą, organizuoja paskaitas ir meistriškumo pamokas. Organizatorių kvietimu savo kūrybą pristatė ir patirtimi dalijosi architektūros estetikos studija „Arches“ (R. Liola, A. Liola, E. Neniškis). Taip pat šiame renginyje Rolandas Liola ir Edgaras Neniškis kartu su kolegomis M. Untertrifaller (Austrija), Z. Tetere (Latvija), D. Zalane (Latvija), S. Machno, J. Saenko, A. Bojchuk, A. Storozhilov, E. Vaisberg, E. Bastricheva, M. Milman, I. Karpan (Ukraina) vertino konkursui pateiktus darbus.
Šiais metais konkursinėje programoje dalyvavo 645 darbai, kurie pretendavo į 6 nominacijų apdovanojimus:
– geriausias visuomeninio-administracinio pastato interjeras;
– geriausias prekybos ir maitinimo paskirties interjeras;
– geriausias individualaus namo interjeras;
– geriausias buto interjeras;
– geriausias nerealizuotas projektas;
– žiūrovų simpatijų prizas;
– konkurso pagrindinis prizas.
Konkursui apžvelgti bus išleistas specialus žurnalo „Dom į interior“ leidinys „Luchie interjery“.
Renginio metu užsimezgė naujų pažinčių, susipažinta su Ukrainos interjero tendencijomis. Nudžiugino didžiulis susidomėjimas ir augantis pateikiamų darbų profesionalumas. Tai tik trečiasis konkursas, pristatantis geriausius Ukrainos interjerus, tačiau jau žavintis savo entuziazmu ir noru tobulėti. Visus konkursinius darbus galima pamatyti internete http://www.interiorgoda.com.ua