„Arches „ projektas ir realizacija „Pušies šakos“ tapo nominantu individualių gyvenamųjų namų kategorijoje. Geriausią projektą kiekvienoje kategorijoje atrinkinės profesionali komisija, sudaryta iš geriausių Rusijos ir užsienio architektų.

„Architektūros premija“ (АрхиП) – tai prestižinis tarptautinis architektūros konkursas. Premijos steigėjas – Maskvos leidybos namai „Salon Press“. Tai kasmetis atviras konkursas. Šiais metais vyks jau dešimtasis, jubiliejinis, renginys. Kaip ir prieš dešimt metų, taip ir dabar konkurso tikslai lieka tokie patys – aukštų architektūros standartų iškėlimas ir puoselėjimas, architektūros svarbos ir pačios profesijos prestižo didinimas, naujų idėjų ir projektų sklaida. Šiais metais į pagrindinius apdovanojimus – „ArchiP“ statulėles – pretenduoja architektai iš Rusijos, Danijos, Jordanijos, JAV, Vokietijos, Graikijos, Latvijos, Lietuvos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Japonijos, Austrijos, Naujosios Zelandijos, Kinijos, Kanados, Suomijos, Prancūzijos. Septyniose kategorijose nominuota net 70 projektų.

Nominacijos:
– daugiabučiai gyvenamieji namai;
– individualūs gyvenamieji namai;
– komerciniai pastatai;
– visuomeniniai pastatai;
– renovacija ir rekonstrukcija;
– mažieji architektūros objektai;
– konceptualūs nerealizuoti stambūs miesto užstatymo sprendiniai.
Įgyvendintas „Arches“ projektas „Pušies šakos“ nominuotas individualių gyvenamųjų namų kategorijoje. Geriausią kiekvienos kategorijos projektą atrinks profesionali komisija, sudaryta iš geriausių Rusijos ir užsienio architektų. Nugalėtojai bus paskelbti šių metų balandžio 4 dieną iškilmingame renginyje Maskvos centre. Detalesnė informacija apie konkursą čia:  АрхиП 2011